                                                                                                  Electronic Overload Controller, XT Series, Frame B, 1.6 A, 2.4 A, 220 V, XT Series
                                                                                                  Overload Current Min1.6A
                                                                                                  Overload Current Max2.4A
                                                                                                  Coil Voltage DC Max220V
                                                                                                  1.6A
                                                                                                  220V
                                                                                                  2.4A