                                                                                                  Convert FromD Sub 15 Position Plug & D Sub 15 Position Receptacle
                                                                                                  Rated Current100mA
                                                                                                  Rated Voltage50V
                                                                                                  D Sub 15 Position Plug & D Sub 15 Position Receptacle
                                                                                                  100mA
                                                                                                  50V