                                                                                                  RF COAX CONN, JACK, PCB, 50 OHM ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                  Product Range2.4mm Series
                                                                                                  Product Range2.4mm Series
                                                                                                  Impedance50ohm
                                                                                                  Frequency Max50GHz
                                                                                                  Product Range2.4mm Series
                                                                                                  50ohm
                                                                                                  50GHz
                                                                                                  2.4mm Series