                                                                                                RF COAX CONN, JACK, PCB, 50 OHM ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                Gamme de produit2.4mm Series
                                                                                                Gamme de produit2.4mm Series
                                                                                                Impedance50ohm
                                                                                                Frequency Max50GHz
                                                                                                Product Range2.4mm Series
                                                                                                50ohm
                                                                                                50GHz
                                                                                                2.4mm Series