                                                                                                  Buzzer, Intermittent, 105 dBA, 4 kHz, 9 to 12 VDC, Through Hole, SBW Series
                                                                                                  Supply Voltage Min9V
                                                                                                  Supply Voltage Max12V
                                                                                                  Current Rating200mA
                                                                                                  Resonant Frequency4kHz
                                                                                                  12V
                                                                                                  4kHz
                                                                                                  9V
                                                                                                  200mA