                                                                                                  Buzzer, Intermittent, 95 dBA, 4 kHz, 200 mA, 9 to 12 VDC, Through Hole, SPW Series
                                                                                                  Supply Voltage Min9VDC
                                                                                                  Supply Voltage Max12VDC
                                                                                                  Current Rating200mA
                                                                                                  Resonant Frequency4kHz
                                                                                                  12VDC
                                                                                                  4kHz
                                                                                                  9VDC
                                                                                                  200mA