                                                                                                Capacitive Proximity Sensor, CMB Series, 12 mm, Complementary PNP, M18 x 1, 10 V to 36V
                                                                                                SICK
                                                                                                SICK
                                                                                                Sensing Distance Max12mm
                                                                                                12mm