                                                                                                  BUZZER, 80DB, 3A, 12 TO 24VDC, PANEL ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                  Supply Voltage Min12VDC
                                                                                                  Supply Voltage Max24VDC
                                                                                                  Current Rating3A
                                                                                                  24VDC
                                                                                                  12VDC
                                                                                                  3A