                                                                                                  STARTER KIT, 2.5" GRAPHIC DISPLAY ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                  Kit ContentspixxiLCD-25P4, 15-30 way FFC Cable, 4D-UPA, 150mm 5 way F-F Jumper Cable w/M-M Adaptor, uSD-4GB
                                                                                                  pixxiLCD-25P4, 15-30 way FFC Cable, 4D-UPA, 150mm 5 way F-F Jumper Cable w/M-M Adaptor, uSD-4GB