                                                                                                  RF TRANSCEIVER MODULE, 2.4GHZ, -102DBM
                                                                                                  Frequency Max2.4GHz
                                                                                                  Supply Voltage Min2.1V
                                                                                                  Supply Voltage Max3.6V
                                                                                                  2.4GHz
                                                                                                  2.1V
                                                                                                  3.6V