                                                                                                  ZIGBEE MODULE, 2.4 GHZ, PCB ANT, SMT ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                  Supply Voltage Range2.1 V to 3.6 V
                                                                                                  2.1 V to 3.6 V
                                                                                                  2.1 V to 3.6 V