                                                                                                ZIGBEE MOD, 250KBPS, 2.4GHZ, 2.1 TO 3.6V ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                Frequency Max2.4GHz
                                                                                                Supply Voltage Min2.1V
                                                                                                Supply Voltage Max3.6V
                                                                                                Supply Current45mA
                                                                                                DSSS
                                                                                                2.4GHz
                                                                                                2.1V
                                                                                                3.6V
                                                                                                45mA