                                                                                                DIN RAIL, STEEL, 7MM X 35MM X 350MM ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                Length7mm
                                                                                                Height350mm
                                                                                                Width35mm
                                                                                                7mm
                                                                                                35mm
                                                                                                SVHC
                                                                                                350mm