- 12V Rated voltage
Spécifications techniques
Transducer Function
Buzzer
Supply Voltage Max
28V
Sound Pressure Level (SPL)
97dB
Resonant Frequency
2.8kHz
Product Range
Supply Voltage Min
4V
Tones
Continuous
Current Rating
8mA