Réf. FabricantTEN 25-4811WI
Code Commande14AC5300
Gamme de produitTEN 25WI Series
Votre numéro de pièce
10 En Stock
| Quantité | Prix |
|---|---|
Prix pour :Each
Minimum: 1
Multiple: 1
Note à la ligne
Informations produit
FabricantTRACO POWER
Réf. FabricantTEN 25-4811WI
Code Commande14AC5300
Fiche technique
Power Supply ApplicationsITE
DC / DC Converter TypeDIP
Input Ratio4:1
Output Power Max25W
No. of Outputs1 Output
Output Voltage - Output 15V
Output Current - Output 15A
Output Voltage - Output 2-
Output Current - Output 2-
Output Regulation-
Isolation Voltage1.5kV
Input Voltage DC Nom48V
DC / DC Converter Output TypeFixed, Adjustable
Width40.6mm
Height9.3mm
Depth50.8mm
Input Voltage DC Min18V
Input Voltage DC Max75V
Product RangeTEN 25WI Series
SVHCNo SVHC (14-Jun-2023)
Spécifications techniques
Power Supply Applications
ITE
Input Ratio
4:1
No. of Outputs
1 Output
Output Current - Output 1
5A
Output Current - Output 2
Isolation Voltage
1.5kV
DC / DC Converter Output Type
Fixed, Adjustable
Height
9.3mm
Input Voltage DC Min
18V
Product Range
TEN 25WI Series
DC / DC Converter Type
DIP
Output Power Max
25W
Output Voltage - Output 1
5V
Output Voltage - Output 2
Output Regulation
Input Voltage DC Nom
48V
Width
40.6mm
Depth
50.8mm
Input Voltage DC Max
75V